Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Виступ на Національній конференції американських рад

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Виступ на Національній конференції американських рад

Евген Чолій

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ) 12 листопада ц. р. виступив із доповіддю «Виклики безпеки, що стоять перед Заходом» під час Національної конференції Американських рад із міжнародних питань «Провідництво в Америці: Виклики зовнішньої політики та вибори 2016 року» у Вашинґтоні (округ Колумбія).
Модератором панелі був Джон Герріс, головний редактор журналу Politico, а іншими панелістами стали посол представництва Європейського Союзу в США Девід О’Салліван, керуючий директор Центру трансатлантичних відносин Школи поглиблених міжнародних відносин Університету Джонса Гопкінса Андрас Сімоній і помічник секретаря з питань контролю над озброєнням, перевірки та дотримання угод Державного департаменту США Френк Роуз.
Американські ради з міжнародних питань є найбільшою позапартійною, неурядовою мережею, основна діяльність якої спрямована на просвітництво та залучення американської громадськості до найважливіших глобальних питань. Ця мережа об’єднує майже сотню незалежних рад від Аляски до Пуерто-Рико, і має більш ніж 500 тис. членів. Президентом Ради директорів Крайової управи Американських рад із міжнародних питань є Роман Попадюк, перший посол США в Україні.
Президент СКУ заявив, що зараз найбільшим викликом, який стоїть перед Заходом, є розуміння того, як діяти стосовно до авторитарного та беззаконного режиму Путіна з його імперськими амбіціями та безперервними порушеннями міжнародних зобов’язань Російської Федерації (РФ).
Евген Чолій додав, що якщо тепер міжнародне співтовариство ефективно не допоможе Україні захистити свою територіальну цілісність і зупинити на своїх кордонах російську аґресію, посиливши економічні санкції проти РФ, блокуючи її доступ до системи міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT і надавши Україні військову допомогу, президент РФ набереться сміливості випробувати пункт 5 Договору НАТО, атакуючи державу — члена НАТО, що може спровокувати Третю світову війну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply