Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Волонтерам подякували за їхню роботу

Автор:

|

Грудень 14, 2022

|

Рубрика:

Волонтерам подякували за їхню роботу
Волонтер Іван Сидорець уже кілька днів поспіль пакує пачки з допомогою

Світовий конґрес українців (СКУ) подякував волонтерам за їхню турботу та підтримку, що зігріває відважних захисників і захисниць України в цю непросту, переломну зиму. «Щороку ми відзначаємо особливий день для СКУ, адже серце нашої організації — надзвичайні волонтери з усього світу, які вже 55 років борються за вільну Україну, а тепер невтомно працюють на перемогу українського народу», — йдеться в повідомленні.
У діаспорі зазначили, що волонтери заснували й очолюють СКУ, щороку вони реалізовують програми та проєкти в комітетах і радах, провадять адвокацію в урядах своїх країн та організовують масштабні заходи по всьому світу.
В СКУ нагадали, що з початком повномасштабної війни заснували кампанію Unite With Ukraine для забезпечення сил територіальної оборони ЗСУ усім необхідним, тож завдяки щедрим пожертвам і невтомній праці його волонтерів вже вдалося закупити та надіслати спорядження на десятки мільйонів доларів. «Дякуємо вам, дорогі наші світові волонтери. Ваша турбота та підтримка зігріває відважних захисників і захисниць України цієї непростої, переламної зими. Всі разом — ми потужна сила, яка здатна протистояти імперії зла та вести наш український народ до перемоги, відбудови та процвітання», — наголосили в організації.
Як повідомляв «Міст», волонтерка зі США отримала «Золотий хрест» від УГКЦ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply