Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

UniteWithUkraine завезла на передову протигази

Автор:

|

Червень 23, 2022

|

Рубрика:

UniteWithUkraine завезла на передову протигази
Протигаз Avon

Нещодавно в рамках кампанії #UniteWithUkraine закупили та доправили в Україну найсучасніші протигази та фільтри до них. Вантаж, вартість якого становить 885 тис. USD, містив протигази Avon C50 (2 тис. одиниць) та додаткові фільтри Avon CBRNCF (4 тис. одиниць).
Протигази передали Вікторy Шевченку, офіцеру управління логістики штабу командування сил територіальної оборони Збройних сил України (ЗСУ). Придбати і привезти захист вдалося завдяки пожертвам благодійників, зібраним у рамках кампанії #UniteWithUkraine.
З початку російського вторгнення кампанія #UniteWithUkraine зібрала понад 23 млн USD, які використали для негайного придбання та перевезення життєво важливих засобів захисту для воїнів, які захищають Україну на передовій. За цей час кампанія створила безперебійну й ефективну систему закупівель і відвантаження, що дозволила #UniteWithUkraine оперативно закуповувати та доставляти такі надважливі вантажі.
Щира подяка кожному, хто зробив внесок, незалежно від розміру пожертви. Адже кожен долар використали для безпосередньої допомоги, яка є зараз життєво важливою і дає змогу зберегти життя воїнів на передовій.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», Ґрод закликав об’єднати зусилля у допомозі Україні.

About Author

Meest-Online