У Берліні провели річні збори СКУ

У німецькій столиці провели роботу річні загальні збори Світового конґресу українців (СКУ), які вперше в історії організували в Німеччині. «Українська діаспора була та залишатиметься важливим партнером України на шляху до її успіхів», — заявив, відкриваючи збори Павло Ґрод, президент СКУ.
Він наголосив, що впродовж останніх кількох десятиліть СКУ та його складові організації мали вирішальне значення в тому, щоби світове співтовариство усвідомило, що Україна боролася за незалежність, що зараз вона захищається від аґресії Росії.
Представники українських громад за кордоном щороку з’їжджаються на збори з усіх куточків світу. Цього року зібралося приблизно 100 делегатів із 20 країн, які представляють усі континенти світу. Впродовж трьох днів учасники зборів опрацьовували план дій на шести круглих столах.
Свою чергою, Дмитро Разумков, голова Верховної Ради України, від імені українського парламенту подякував керівництву СКУ за відстоювання інтересів держави. «Українці у всьому світі мають підтримувати один одного та зберігати єдність у відстоюванні інтересів нашої держави. СКУ є потужним амбасадором України на міжнародній арені з питань захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Вірю, що конґрес і надалі буде гучним голосом українців. Світ має знати правдиву інформацію про події в Україні», — зазначив він і окремо подякував СКУ за моніторинг виборчого процесу, який дав можливість провести чесні в Україні демократичні вибори. Також під час зустрічі сторони обговорили подальші напрямки співпраці в політичній і гуманітарній сферах.
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»