Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

СКУ зібрав через United with Ukraine 40 млн

Автор:

|

Січень 04, 2023

|

Рубрика:

СКУ зібрав через United with Ukraine 40 млн
Павло Ґрод

Павло Ґрод, президент Світового конґресу українців (СКУ) повідомив, що від початку повномасштабної аґресії РФ через платформу United with Ukraine вдалося зібрати 40 млн USD, які вже майже всі передали на обладнання та спорядження для захисників України. «Найбільше СКУ звертає увагу на підтримку захисників України. І тому ми розпочали з початку війни кампанію United with Ukraine», — пояснив він і додав, що на кожному етапі потреби та запити змінюються.
«Спершу ми почули безпосередньо від територіальної оборони (ТРО), що їм були потрібні бронежилети та шоломи. І ми відгукнулися, десятки тисяч їх закуповували та надсилали організовано через структуру ТРО. Тоді ми зрозуміли, що потрібні такі речі, як комунікаційної системи, знадобилися генератори, інші речі, приміром, дрони для наших захисників. Нещодавно ми повернулися з візиту в Україні, де насамперед передали великий пакет цього спорядження», — розповів діяч.
Також, за його словами, делегація СКУ хотіла поспілкуватися й як із провідниками військового сектору, так і з рядовими військовими та волонтерами, щоб почути, які в них є потреби сьогодні, щоб діаспора могла далі продовжувати цю збірку фондів для підтримки захисників України.
Як повідомляв «Міст», президент СКУ провів низку зустрічей в Україні.

About Author

Meest-Online