Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

СКУ засуджує знищення терористами пасажирського літака

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

СКУ засуджує знищення терористами пасажирського літака

Російські терористи на місці збитого ними Boeing-777

Світовий конґрес українців глибоко співчуває родинам і близьким всіх загиблих унаслідок знищення підтримуваними Росією терористами пасажирського літака «Малайзійських авіаліній» рейсу «Амстердам — Куала-Лумпур”. На цьому літаку було 295 пасажирів із різних країн світу.
Цей явний акт страшної жорстокості та нелюдяності ще раз підтверджує серйозну загрозу глобальному миру та стабільності, яку здійснюють підтримувані РФ терористи в східній Україні. Тепер світ переконався в тому, що навіть після запровдження додаткових санкцій із боку США та Європейського Союзу Росія зухвало продовжує нарощувати свою аґресію та дестабілізувати ситуацію в Україні.
Тому СКУ ще раз закликає міжнародну спільноту негайно застосувати проти РФ санкції третього рівня та надати Україні вкрай необхідну військову допомогу для припинення кривавих дій підтримуваних Росією терористів у східній Україні. «Тільки спільні рішучі дії міжнародного співтовариства можуть тепер реально відновити мир, порядок і стабільність у Європі», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply