Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

СКУ засудив вирок Надії Савченко

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

СКУ засудив вирок Надії Савченко

Надія Савченко

Світовий конґрес українців (СКУ) засуджує політично вмотивований вирок російських владних структур Надії Савченко та закликає міжнародну спільноту якнайшвидше прийняти «Закон Савченко», який би подібно до «Закону Магнітського» запровадив дієві санкції проти російських владних структур, що зухвало порушують міжнародне право, зокрема — людські права громадян України.
«Закон Магнітського» передбачає відмову у видачі віз, заборону здійснення трансакцій і замороження активів осіб, причетних до порушень людських прав. Зараз у Російській Федерації (РФ) незаконно ув’язнено ряд українських громадян, у т. ч. Надію Савченко, Олега Сенцова й Олександра Кольченка.
22 березня ц. р. російські владні структури виголосили вирок про засудження на 22 роки колишньої льотчиці Військово-повітряних сил України, депутата Верховної Ради та делегата до Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко, котру в червні 2014-го викрали з України бойовики терористичної організації «Луганська народна республіка» і представники спецслужб РФ, насильно переправили через кордон у Росію та незаконно ув’язнили за політично вмотивованими звинуваченнями.
«Світовий конґрес українців засуджує цей політично вмотивований вирок російських владних структур Надії Савченко та закликає міжнародне співтовариство якнайшвидше прийняти «Закон Савченко», щоб запобігти подальшому грубому порушенню російськими владними структурами міжнародного права та допомогти звільненню незаконно ув’язнених українських громадян», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply