Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

СКУ запропонували долучитися до розробки санкцій проти РФ

Автор:

|

Серпень 03, 2022

|

Рубрика:

СКУ запропонували долучитися до розробки санкцій проти РФ
Зустріч із Андрієм Єрмаком

Андрій Єрмак, керівник Офісу президент України (ОПУ), під час зустрічі зі Сонею Соутус, виконавчою директоркою Світового конґресу українців (СКУ) наголосив на важливості предметної підтримки України з боку діаспори. «Сьогодні весь світ із нами, ми маємо це поважати. Але в усіх країн є свої проблеми. Тому ми маємо використовувати різні платформи, щоб нас чули різні частини суспільств інших країн. Цим людям потрібно доносити, чому вони мають бути з Україною до нашої перемоги», — зазначив чиновник. На його думку, під час розв’язаної Російською Федерацією (РФ) війни всі українці світу мають ще більше згуртуватися.
Керівник ОПУ запропонував СКУ долучитися до роботи платформ, що займаються розробкою санкцій проти РФ, гарантій безпеки для України, питаннями реституції, та пропонувати відповідних фахівців українського походження.
Зі свого боку п. Соутус зазначила, що СКУ готовий надавати Україні всю необхідну адвокаційну, комунікаційну й організаційну підтримку за кордоном. Зокрема, вона зауважила, що СКУ проводив активну кампанію на підтримку надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу.
Як повідомляв «Міст», СКУ залучив до співпраці найвидатніших генералів.

About Author

Meest-Online