Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

СКУ занепокоєний останніми заявами Папи

Автор:

|

Вересень 14, 2022

|

Рубрика:

СКУ занепокоєний останніми заявами Папи
Папа Франциск

Світовий конґрес українців (СКУ), разом із мільйонами українців в усьому світі, які належить до різних конфесій, занепокоєний і дезорієнтований останніми заявами Його Святості Папи Франциска щодо війни в Україні.
Ми щиро вдячні молитвам Його Святості за мир в Україні та тій турботі, яку понтифік приділяє своїй українській пастві по всьому світі, однак стурбовані, що його публічні заяви щодо російської аґресії несправедливо ставлять знак рівності поміж аґресором і його жертвою.
Україна й її героїчний народ стали жертвами жорстокої, неспровокованої аґресивної війни, яку розв’язав Кремль і путінський режим у своєму прагненні повернути світ у часи тоталітарного мороку. Щодня від жорстокості російських загарбників гинуть сотні мирних українських людей.
Закликаємо Його Святість Папу Франциска відвідати місця масових нелюдських знущань і вбивств, скоєних російськими військовими злочинцями в Україні. Разом із постраждалими та родичами загиблих помолитися за душі померлих та зробити усе, щоб зупинити аґресора у його брутальних діях геноциду проти всього народу України.
Сподіваємось, що Церква як духовний і моральний орієнтир чітко відрізнятиме втрати тих, хто прийшли вбивати, та втрати українців, які гинуть захищаючи свої сім’ї та землю від аґресора. Це допоможе світові чітко зрозуміти різницю поміж добром і злом. У цей тяжкий час випробувань для українського народу ми вкотре просимо Його Святість чітко та недвозначно підтримати Україну у її боротьбі за свободу і незалежність.
Пресслужба СКУ

До слова
Після критики, що лунала з різних країн, Ватикан уперше назвав Росію аґресором і засудив її вторгнення до України. Як повідомляв «Міст», Папа назвав російську пропаґандистку «невинною жертвою війни».

About Author

Meest-Online