Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

СКУ закликав ВРУ до «політичного карантину»

Автор:

|

Квітень 08, 2020

|

Рубрика:

СКУ закликав ВРУ до «політичного карантину»

Світовий конґрес українців (СКУ) звернувся до Верховної Ради України (ВРУ) зі закликом не виносити на обговорення та голосування питання, які можуть спричинити соціальну напругу та викликати неоднозначну реакцію суспільства в період загальнонаціональних карантинних заходів.
Зокрема, йдеться про дотримання українським парламентом раніше прийнятого рішення щодо розгляду винятково законопроєктів, пов’язаних зі запобіганням виникненню та поширенню, локалізацією і ліквідацією спалахів коронавірусної хвороби, дотриманням національної безпеки й оборони, економічного добробуту та прав людини.
«Ми поділяємо стурбованість громадянського суспільства, що прийняття політично та суспільно суперечливих рішень, зокрема, щодо земельної реформи, української мови, інформаційного простору можуть спровокувати масові демонстрації та створити загрозу життю й здоров’ю українців. Розгляд і прийняття таких рішень в умовах надзвичайної ситуації несе загрозу тривалої дестабілізації в Україні», — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply