Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

СКУ закликав США розблокувати передачу винищувачів Україні

Автор:

|

Березень 24, 2022

|

Рубрика:

СКУ закликав США розблокувати передачу винищувачів Україні
Павло Ґрод

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав уряд США розблокувати передачу винищувачів від країн Східної Європи до України та наголосив, що блокуючи передачу винищувачів Україні, Сполучені Штати дають Путіну «зелене світло» для продовження бомбардувань мирного населення.
Українці та друзі України глибоко стривожені рішенням уряду Сполучених Штатів заблокувати передачу винищувачів МіГ від країн Східної Європи до України. США й інші країни-члени НАТО, які є союзниками України, мають забезпечити її інструментами, необхідними для захисту від злочинних повітряних атак Російської Федерації (РФ) на мирне населення та цивільну інфраструктуру.
Бомбардування росіянами дитячої лікарні у Маріуполі, яке відбулося 9 березня, вбивство та поранення незліченної кількості невинних мирних жителів, є військовими злочинами. Це один із безлічі прикладів безперервних і жахливих звірств, які РФ вчиняє проти українського народу.
Тож Світовий конґрес українців закликає уряд Сполучених Штатів покласти край цій різанині, надати Україні винищувачі та системи протиповітряної оборони, про які вона просить, щоб зупинити варварські бомбардування та обстріли з боку росіян. «Президент Байден мусить вжити рішучих дій у військовій площині, щоб зупинити ці звірства з боку Кремля. Зробити це можливо лише забезпечивши можливість українцям ефективно захищатися. Пане президенте! Надайте Україні літаки та системи протиповітряної оборони, необхідні для її виживання!» — наголосив Павло Ґрод, президент СКУ, і додав, що кожна згаяна хвилина вартує ще одного українського життя.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ закликав НАТО закрити небо над Україною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply