Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

СКУ закликав до єдності перед аґресією РФ

Автор:

|

Грудень 06, 2021

|

Рубрика:

СКУ закликав до єдності перед аґресією РФ
Павло Ґрод

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав міжнародну спільноту до єдності перед обличчям російської аґресії проти України й усієї Європи, що лише зростає, вжити рішучих кроків, щоб стримати подальші спроби Кремля дестабілізувати Європу, зруйнувати засади Європейського Союзу та підірвати трансатлантичне партнерство держав.
Теперішнє масштабне накопичення російських військ на кордонах України, яке супроводжує зрежисована Російською Федерацією (РФ) міґраційною кризою у Білорусі та штучною газовою кризою у Європі є нічим іншим, як цілеспрямованою і добре спланованою гібридною кампанією з дестабілізації всього реґіону та підриву його безпеки. «Ми вітаємо нещодавні заяви на підтримку України від наших ключових партнерів. Утім, настав час конкретних дій. Тож СКУ закликає міжнародну спільноту вжити конкретних кроків задля стримування кремлівської аґресії. Путінську Росію необхідно спинити. Не можна умиротворювати сучасного тирана, який загрожує усьому міжнародному порядку, заснованому на правилах», — заявив Павло Ґрод, президент СКУ.
Діаспора закликає міжнародних партнерів України посилити стримування РФ шляхом: значного посилення санкційного тиску на аґресора; збільшення постачання військової техніки й оборонних озброєнь до України; зупинки проєкту газогону «Північний потік-2» та недопущення введення його в експлуатацію.
У СКУ нагадали, що Велика Британія оголосила: до 600 осіб її військовослужбовців перебувають у повній бойовій готовності та готові до негайного відправлення в Україну на тлі зростання напруженості та побоювань щодо можливого вторгнення РФ. Крім того, чільні посадовці США нещодавно попередили своїх європейських союзників про те, що Москва зважує можливість військової інтервенції до України.
Як повідомляв «Міст», СКУ подає на РФ до ЄСПЛ.

About Author

Meest-Online