Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

СКУ закликав генсека НАТО посилити підтримку України

Автор:

|

Липень 01, 2022

|

Рубрика:

СКУ закликав генсека НАТО посилити підтримку України

Світовий конґрес українців (СКУ) звернувся до Єнса Столтенберґа, генерального секретаря НАТО, зі закликом до Альянсу суттєво посилити повномасштабну та всебічну військову підтримку України.
Павло Ґрод, президент СКУ закликав Альянс посилити підтримку України, зокрема: негайно доправити до України сучасне далекобійне та важке озброєння та відповідні боєприпаси стандарту НАТО, позаяк Україна вже не може покладатися на зброю радянських часів, а Збройним силам України (ЗСУ) потрібна комплексна програма переходу від радянської зброї до зброї стандарту НАТО; створити військово-морську місію НАТО в Чорному морі для захисту та конвою українських вантажних суден, у т. ч. тих, що перевозять продовольство. Забезпечити безперебійний торговий рух морем, що зменшить наслідки глобальної продовольчої кризи, яка сталася в результаті вторгнення РФ в блокади українських портів у Чорному морі. «Ми впевнені, що народ України переможе та визволить свою країну від російських загарбників. Питання лише в тому, коли й якою ціною. НАТО має допомогти Україні, зрівнявши умови, оскільки ЗСУ значно поступаються у кількості озброєння. Негайні та рішучі дії НАТО мають вирішальне значення для запобігання подальшого кровопролиття!», — йдеться в офіційному листі.
Водночас Павло Ґрод від імені багатомільйонної української діаспори подякував НАТО та п. Столтенберґу особисто за значущу підтримку України у протидії всебічній агресії Росії та її зусиллям підірвати теперішній міжнародний порядок. «Після нещодавнього візиту до Києва я з впевненістю можу сказати, що всі зусилля НАТО мають надпотужне значення у підтримці народу України», — наголосив він.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», незабаром у НАТО може виявитися 32 країни, або й 33.

About Author

Meest-Online