Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

СКУ закликає вислати в Україну миротворців

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликає вислати в Україну миротворців

Евген Чолій, президент СКУ, надіслав лист Пан Ґі Муну, Генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй (ООН), і Джону В. Ешу, президенту Генеральної асамблеї ООН, зі закликом призупинити членські права та привілеї Російської Федерації (РФ) в ООН і скерувати миротворчі сили в Україну, щоби захистити її від подальшого вторгнення російських військ.
Президент СКУ зауважив, що російська інтервенція в Україну, а також силова та незаконна «анексія» Криму є грубим порушенням миру в реґіоні, загрозою безпеці та стабільності в усьому світі.
Наголосивши на тому, що метою Організації Об’єднаних Націй є «підтримувати міжнародний мир і безпеку», п. Чолій закликав ООН терміново вжити ефективних колективних заходів, у тому числі запровадити суворі санкції проти Росії за обурливе порушення нею міжнародного миру та безпеки.
«Якщо світова спільнота не зможе відвернути російську окупацію України, це підірве міжнародний правопорядок, поставить під сумнів усі міжнародні угоди, зокрема щодо ядерної зброї та міжнародної безпеки, і призведе до того, що світ стане небезпечним місцем для життя», — заявив президент СКУ.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply