Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

СКУ закликає притягнути до відповідальності винних у розстрілі «Небесної сотні»

Автор:

|

Березень 04, 2020

|

Рубрика:

СКУ закликає притягнути до відповідальності винних у розстрілі «Небесної сотні»

У Світовому конґресі українців (СКУ) вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні» та закликали покарати винних у їхній загибелі. Трагічні події на Майдані Незалежності шість років тому започаткували нову еру в історії незалежної України, яка була змушена знову захищати свій суверенітет, демократію та територіальну цілісність від іноземного аґресора. Адже, не змігши підкорити український народ, Російська Федерація незаконно окупувала Кримський півострів і місто Севастополь і вторглась у Донецьку та Луганську області на сході України.
«Сьогодні український народ продовжує йти шляхом реформ і євроатлантичної інтеграції та надалі відданий тим принципам і цінностям, за які герої «Небесної сотні» заплатили своїми життями в ті вирішальні дні лютого. СКУ та 20-мільйонна українська діаспора, яку він представляє, вшановують пам’ять героїв «Небесної сотні» та вимагають притягнути до відповідальності винних у цьому злочині», — йдеться у заяві.
Як зазначили в СКУ, «послідовно обстоюючи ці вимоги у зверненнях та зустрічах із представниками українських і міжнародних інституцій, ми закликаємо світову спільноту визнати Революцію гідності — один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи — історичною подією та не піддаватися провокаціям російської дезінформації, спрямованим на її дискредитацію».
«В ті буремні та криваві дні 2014 року Україна довела, що варто відважно відстоювати свою гідність та свободу, «і сьогодні, щодня протидіючи гібридній аґресії Російської Федерації, український народ продовжує захищати цінності, за які віддали свої життя герої «Небесної сотні», — гідність, демократію, рівність і верховенство права», — зауважили в СКУ.
«Нехай же посвята героїв «Небесної сотні», усіх героїв Революції гідності та відважних захисників України буде постійним нагадуванням про крихкість миру, прав людини, верховенства закону та безпеки. Їхня віра й упевненість у невід’ємному праві українського народу на гідне і вільне життя продовжують надихати кожного з нас працювати до остаточної перемоги», — заявив президент Павло Ґрод, СКУ.
До вшанування пам’яті та панахиди за загиблими героями «Небесної сотні» долучилося й представництво Світового конґресу українців в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply