Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

СКУ закликає G7 зібратися в Україні

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликає G7 зібратися в Україні

Президент Світового конґресу українців (СКУ), надіслав лист до світових лідерів, у якому закликав їх припинити членство РФ у «Великій вісімці» (G8) і скликати екстрене засідання «Великої сімки» в Україні для обговорення економічного, соціального та безпекового впливу російського вторгнення в Україну.
Евген Чолій позитивно оцінив заяву від 2 березня ц. р., зроблену країнами «Великої сімки», які засудили «явне порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України», а також спільне рішення про призупинення участі в діяльності, пов’язаній із підготовкою запланованого саміту «Великої вісімки» в російському місті Сочі в червні 2014 року. «Світовий конґрес українців закликає країни «Великої сімки» вжити подальших конкретних заходів для того, щоби Росія зрозуміла наслідки її явної зневаги до територіальної цілісності України та спротиву відкликанню російських військ із території України», — заявив президент СКУ.
Також Евген Чолій надіслав лист до Ламберто Занніера, генерального секретаря Організації з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ), закликаючи ОБСЄ скерувати військових спостерігачів у східну та південну Україну для моніторингу ситуації на місцях із метою запобігання подальшого просування російських збройних сил територією України.
СКУ наголошує, що тривожні повідомлення про значне зосередження російських військ уздовж східного кордону України потребують нагального вирішення. «Швидка ескалація подій в Україні президентом Володимиром Путіним, що зміцнює свою окупацію Кримського півострова, вимагає негайного втручання всіма можливими способами з боку міжнародного співтовариства для запобігання військової конфронтації та збереження стабільності в реґіоні», — заявив п. Чолій.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply