Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

СКУ закликає до посилення санкцій проти РФ

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

СКУ закликає до посилення санкцій проти РФ

СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) привертає увагу міжнародного співтовариства до загострення військових дій Російської Федерації (РФ) у районах розташування українських військових позицій і цивільних інфраструктур, які вона веде в порушення норм міжнародного права і мінських домовленостей, та закликає посилити проти Росії цільові санкції у відповідь на її збільшення військової аґресії.
Тривожними є повідомлення Міністерства оборони України про продовження масового постачання з боку РФ військової техніки, озброєння та боєприпасів, а також про спрямування найманців і регулярних військ до об’єднаних російсько-терористичних сил на Донбасі.
Спеціальна моніторингова місія (СMM) Організації з безпеки та співпраці в Європі в Україні продовжує повідомляти про обмеження доступу та перешкоди для уможливлення СMM здійснювати моніторинг у тих місцях, які тимчасово не контролюються Україною, в т. ч. неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону.
«Світовий конґрес українців закликає міжнародне співтовариство посилити цільові санкції проти РФ, поки вона повністю не виконає свої зобов’язання згідно з мінськими домовленостями, не виведе свої збройні сили та техніку зі східної України, а також не деокупує Крим», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply