Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

СКУ закликає до подальших санкцій проти РФ

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

СКУ закликає до подальших санкцій проти РФ
Федеріка Моґеріні

Федеріка Моґеріні

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), у своєму листі від 28 січня ц. р. до Федеріки Моґеріні, верховного представника Європейського Союзу (ЄС) із питань зовнішньої політики і безпеки та віце-президента Європейської комісії, закликав до посилених цільових санкцій проти Російської Федерації (РФ), в т. ч. блокування доступу до системи міжнародних міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT.
СКУ привернув увагу європейської спільноти до безглуздих злочинів Росії, яка підтримує терористів, знищуючи цивільне населення в Донецькій і Луганській областях огульними ракетними обстрілами високої щільності по житлових районах. Вбивства у Волновасі, Донецьку та Маріуполі є прикладами цілеспрямованого знищення невинних чоловіків, жінок, дітей і літніх людей у намаганні подальшої дестабілізації в державі.
Зважаючи на резолюцію Європейського парламенту (ЄП) від 15 січня ц. р. щодо ситуації в Україні, яка однозначно підтверджує підтримку України з боку ЄП, і на недавню заяву так званої Донецької народної республіки про подальші наступальні дії, СКУ закликає до додаткових заходів із боку ЄС: слід посилити цілеспрямовані санкції проти РФ, у т. ч. обмеження можливостей для російських компаній здійснювати міжнародні фінансові трансакції – шляхом блокування доступу до системи міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT; визнати так звані Донецьку і Луганську народні республіки терористичними організаціями, а також те, що Російська Федерація є державою-спонсором тероризму.
«Ми закликаємо міжнародне співтовариство рішуче діяти вже тепер, щоби зупинити російську експансію, яка загрожує миру, безпеці і стабільності у всій Європі», — заявив президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply