Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

СКУ закликає до подальшої імплементації Угоди про асоціацію

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

СКУ закликає до подальшої імплементації Угоди про асоціацію

СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) висловлює своє розчарування з приводу результатів консультативного референдуму щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом (ЄС) та Україною, що відбувся 6 квітня ц. р. в Нідерландах.
СКУ підтримує заяву Петра Порошенкa про те, що «Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої й усеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС, оскільки це — шлях до модернізації Української держави та зміцнення її незалежності».
СКУ впевнений у тому, що Угодa про асоціацію між ЄС та Україною є правильним шляхом для України й Євросоюзу, усіх його держав-членів і ми покладаємося на те, що влада Нідерландів представить пропозиції для забезпечення успіху цієї Угоди про асоціацію.
«Продовження імплементації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною служитиме інтересам всіх задіяних сторін, в т. ч. Нідерландам, країні, що матиме відкритий доступ до українського ринку з 45 млн споживачів, заявив Евген Чолій, Президент СКУ. — Більше того, цей ринок стане більше знайомим для нідерландців через зобов’язання України у рамках Угоди про асоціацію прийняти норми та стандарти ЄС».
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply