Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

СКУ закликає до моніторингу повторних виборів

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

СКУ закликає до моніторингу повторних виборів

Світовий конґрес українців (СКУ) звертається до міжнародної спільноти з проханням узяти участь у моніторингу повторних парламентських виборів в Україні, які призначено на 15 грудня 2013 ц. р. 5 вересня 2013-го Верховна Рада України прийняла Закон «Про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 94, № 132, № 194, № 197, № 223» і визначила 15 грудня 2013 ц. р. днем повторних виборів у п’яти одномандатних округах, де Центральна виборча комісія не змогла встановити результати голосування на парламентських виборах 28 жовтня 2012-го.
Повторні вибори відбудуться в таких п’яти виборчих округах: № 94 — Київська область, м. Обухів; № 132 — Миколаївська область, центр — м. Первомайськ; № 194 — Черкаська область, центр — м. Черкаси, Придніпровський район; № 197 — Черкаська область, центр — м. Канів; № 223 — м. Київ, Шевченківський район.
СКУ розгортає діяльність своєї міжнародної місії зі спостереження за повторними виборами та закликає свої складові організації в усьому світі заохочувати їхніх членів до участі в місії СКУ на добровільній основі. СКУ підтримує зобов’язання України стосовно стандартів ОБСЄ щодо чесних і справедливих виборів, які правдиво відображають волю електорату.
«Під час парламентських виборів в Україні 2012-го СКУ організував найбільшу з неурядових міжнародних місій, яка діяла без жодного державного фінансування. Ця місія, що налічувала понад 250 спостерігачів із 20 країн світу, здійснила оцінку як передвиборної ситуації, так і процесу проведення виборів, — заявив Евген Чолій, президент СКУ. — На основі спостережень довготермінової місії, що розпочала свою роботу в липні 2012 року, СКУ спрямував численну місію короткотермінового спостереження до всіх областей і до багатьох дипломатичних місій у всьому світі».
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply