Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

СКУ висловився проти расизму в США та світі

Автор:

|

Червень 24, 2020

|

Рубрика:

СКУ висловився проти расизму в США та світі

Світовий конґрес українців (СКУ) приєднується до світової спільноти у засудженні расизму. Право бути рівними перед законом і право на правосуддя є фундаментальними та невід’ємними для кожної людини. Не можна ігнорувати або ж миритися з расистськими діями, навіть найменш помітними. Ми не будемо миритися і не будемо мовчати про расизм, дискримінацію та утиски в будь-якій формі.
СКУ та світові українські громади традиційно приймають розмаїття та права людини як основу демократії. Українські освітні та культурні програми, а також програми соціальної підтримки в наших громадах у світі будуються на основі поваги та інклюзивності, і є відкритими для всіх рас, етносів і культур. Упродовж багатьох років українські громади співпрацюють із афроамериканськими й іншими етнічними спільнотами у важливих питаннях прав людини, правосуддя та рівності в усьому світі.
Українська громада буде і надалі активно сприяти антирасизму, завдяки критичному самоаналізу, освіті, відкритому діалогу та мирним діям для боротьби з расизмом та дискримінацією. Ми знов стверджуємо нашу посвяту бути надійними та щирими партнерами в справі боротьби з расизмом, нетолерантністю та ненавистю. «У цей болісний і скорботний час, ми стоїмо пліч-о-пліч із друзями з афроамериканських громад у світі. Ми знов стверджуємо свою відданість справі захисту та посиленню прав людини, правосуддя, рівності та миру. СКУ завжди виступав проти будь-якого порушення прав людини та проти будь-якої дискримінації і продовжить це робити надалі» — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Преслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply