Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

СКУ вшановував героїв «Небесної сотні»

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

СКУ вшановував героїв «Небесної сотні»

20 лютого 2018 р. українці всього світу згадували четверту річницю трагічних подій на київському Майдані Незалежності, які жорстоко та безжалісно обірвали життя жінок і чоловіків, котрі своїм героїзмом привернули міжнародну увагу до України, забезпечивши, щоб український народ не залишився наодинці в боротьбі за демократичні цінності, основні права та принципи, які сповідує західна цивілізація.
Ми продовжуємо спостерігати за розвитком нової України, в якій поважають основні людські права і панує верховенство права та яка реформується, модернізовується і протидіє корупції. На жаль, гібридна війна РФ проти України майже щодня продовжує забирати життя мужніх воїнів і невинних цивільних, а широкомасштабна дезінформаційна кампанія має на меті дискредитувати Україну й її народ.
Нехай же жертовність героїв «Небесної сотні», героїв Революції гідності та відважних захисників України, котрі зупиняють російсько-терористичні війська від просування на захід до Європи, будуть постійним нагадуванням про крихкість миру і безпеки та про важливість залишатися непохитними в забезпеченні виведення іноземних військ із України, в т. ч. деокупацію Криму.
«У цю річницю Світовий конґрес українців висловлює вдячність міжнародному співтовариству за його посилену та несхитну підтримку України, віддаючи належне пам’яті та перемозі Героїв та учасників Революції гідності, зокрема «Небесній сотні», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply