Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

СКУ вітає прийняття закону про визнання і підтримку «Пласту»

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

СКУ вітає прийняття закону про визнання і підтримку «Пласту»

Світовий конґрес українців (СКУ) вітає прийняття Верховною Радою Закону України «Про державне визнання та підтримку «Пласту» — Національної скаутської організації України» з пропозиціями Президента України.
«Пласт» є однією з найстаріших і найпотужніших українських молодіжних організацій, яка більше 100 років об’єднує українську молодь на високих духовних і національних засадах згідно з принципом служіння Богові й Україні. Пласт є невід’ємною частиною світової пластової мережі, яка виховує українську молодь діаспори в дусі патріотизму й усіляко сприяє збереженню нашої національної ідентичності, насамперед української мови, історії, культури і традицій, а також зміцненню та захисту незалежної Української держави, в т. ч. у теперішній нелегкий для неї час.
«Визнання «Пласту» на державному рівні України є важливим кроком для розвитку пластового та скаутського руху в Україні й за її межами та для зміцнення співпраці пластової молоді України й діаспори, — заявив Павло Ґрод, президент СКУ. — СКУ пишається тим, що своїми діями долучився до просування закону про визнання та підтримку «Пласту» перед президентом і Верховною Радою України».
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply