Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

СКУ відзначав молодих українців діаспори

Автор:

|

Серпень 26, 2021

|

Рубрика:

СКУ відзначав молодих українців діаспори

Завершилася перша ініціатива Світового конґресу українців (СКУ) для молодих діаспорян «СКУ: 30 до 30», яка розпочалася 10 червня ц. р. впродовж трьох місяців експертний комітет СКУ шукав талановиту молодь віком до 30 років з усього світу, аби віддати шану та відзначити заслуги тих, хто зміцнює глобальний імідж України та розвиває українські громади.
«Понад 120 людей із різних кутків світу брали участь у нашому конкурсі. Фактично, це не конкурс, а збір молодих людей, які сьогодні провадять важливу працю і в майбутньому працюватимуть зі СКУ», — розповів про відбір Стефан Романів, перший віцепрезидент Світового конґресу українців.
У проєкті брала участь талановита молодь, яку об’єднав молодий вік, громадянська позиція, українське походження й активна участь у житті діаспори. До списку 30 увійшли українці з Канади, США, Німеччини, Великої Британії, Аргентини, Лівану, Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн.
«Покоління Незалежність отримало можливість, про яку могли тільки мріяти їхні попередники, адже вони народилися, виросли і живуть за вільної України. Однак, зміни не приходять автоматично з молодим поколінням. З молоддю треба працювати, і молодіжна ініціатива «СКУ 30 до 30» є добрим свідченням такої праці», — прокоментував запуск ініціативи митрополит Борис Ґудзяк, архієпископ Філадельфійської архієпархії Української греко-католицької церкви в США.
Номінантів визначали за ініціативністю, ефективністю, креативністю, навичками командної роботи та лідерства, волонтерською діяльністю, а також досягненнями в країні їхнього проживання.
Відбирали фіналістів члени експертного комітету СКУ, їхні імена оголосили під час віртуальної церемонії нагородження 19 серпня перша леді України (2005-2010) та голова Експертного комітету Катерина Ющенко, митрополит Борис Ґудзяк, реґіональна віцепрезидентка СКУ Наталія Пошивайло-Таулер, а також керівниця Українського форуму Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House (Лондон) Орися Луцевич.
«Для мене велика честь бути головою експертного комітету такої яскравої молодіжної ініціативи як «СКУ З0 до З0». Українська молодь, ви неймовірні! Переглянувши ваші анкети я зрозуміла одне: не варто хвилюватися, адже сьогоднішня діаспора й її серце — наша молодь, сповнена енергією, відданістю, творчістю та має успіхи в громадському житті», — поділилася своїми враженнями п. Ющенко.
Ознайомитися з повним списком фіналістів можна за посиланням.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ був вимушений розірвати офіційні зв’язки з українцями в РФ.

About Author

Meest-Online