Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

СКУ відновлює заклик визнати Голодомор Ґеноцидом українців

Автор:

|

Листопад 12, 2015

|

Рубрика:

СКУ відновлює заклик визнати Голодомор Ґеноцидом українців

Про Голодомор українці не забудуть ніколи

У зв’язку з посвяченням 7 листопада ц. р. в столиці США Меморіалу жертвам Голодомору-Ґеноциду 1932-1933 рр., Світовий конґрес українців (СКУ) відновлює свій заклик визнати Голодомор Ґеноцидом українського народу — до Організації Об’єднаних Націй та урядів країн світу, які ще цього не зробили.
Цього історичного дня у столиці США зібралися тисячі людей, аби разом вшанувати жертви Голодомору і тих, хто вижив, та закликати міжнародну спільноту не дозволити повторення подібного трагічного уроку історії. 1933-го, намагаючись змусити український народ замовкнути та придушити його прагнення до незалежності, тоталітарний сталінський режим прирік мільйони українців на голодну смерть. «Якщо ми тепер не візьмемося за виправлення ситуації в Україні, Україну можемо втратити», — написав Йосип Сталін 1932 року Лазарю Кагановичу, секретареві Комуністичної партії.
2015-го, через 82 роки потому український народ змушений протистояти російській аґресії, яка знову загрожує його прагненням гідно жити в Україні як незалежній, суверенній, демократичній європейській державі. «Світовий конґрес українців закликає міжнародне співтовариство поширювати історію про український Голодомор і визнати український Голодомор 1932-1933 рр. Ґеноцидом українського народу Генеральній асамблеї Організації Об’єднаних Націй і урядам країн світу, які ще цього не зробили», — заявив Стефан Романів, генеральний секретар і голова Міжнародного координаційного комітету СКУ в справі Голодомору.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply