Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

СКУ вдячний УКС за постійну підтримку

Автор:

|

Грудень 20, 2020

|

Рубрика:

СКУ вдячний УКС за постійну підтримку

У рамках зустрічі провідників «Української Кредитової Спілки Лімітед» (УКС) і Світового конґресу українців (СКУ) ця фінансова установа надала наступну частину фінансової підтримки в сумі 25 тис. CAD на розбудову аналітичної й адвокаційної діяльності СКУ.
Щедра пожертва, ініційована УКС 2020 року, посилить програми СКУ щодо реформування України та зміцнення зв’язків діаспори з Україною. Ці програми також сприятимуть економічному розвитку України та розбудові міжнародної коаліції на підтримку України.
«Ми дякуємо нашому довголітньому партнеру, «Українській Кредитовій Спілці Лімітед», за постійну підтримку ініціатив СКУ, особливо в часи теперішніх безпрецедентних викликів, — заявив Павло Ґрод, президент СКУ. — Ми разом продовжуємо будувати майбутнє українських громад у всьому світі, а також підтримуємо Україну на шляху демократичних реформ та євроатлантичної інтеграції в умовах триваючої російської аґресії».
«Світовий конґрес українців — це організація, яка є дуже важливою для подальшого процвітання українських громад у всьому світі. «Українська Кредитова Спілка Лімітед» пишається тим, що фінансово й ідейно підтримує СКУ. Наша пожертва допоможе СКУ продовжувати свою діяльність як у діаспорі, так і в Україні», — зазначив Славко (Ярослав) Борис, голова правління УКС.

Прес-служба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ відстоюватиме впровадження подвійного громадянства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply