Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

СКУ — учасник міжнародної неурядової організації в РЄ

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

СКУ — учасник міжнародної неурядової організації в РЄ

Світовий конґрес українців (СКУ) набув статусу учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи (РЄ). Міжнародні неурядові організації зі статусом учасника формують Конференцію Міжнародних неурядових організацій. Ця Конференція представляє громадянське суспільство в РЄ та працює над просуванням представницької демократії. Крім проведення двох щорічних сесій, вона організовує заходи, пов’язані з пріоритетами РЄ.
Рада Європи надає статус учасника, визнаючи той факт, що незалежні неурядові організації є необхідним компонентом кожного демократичного суспільства, яке гарантує свободу вираження поглядів та об’єднання. Для Конференції Міжнародних неурядових організацій статус учасника відкриває шлях до ініціювання консультацій на теми спільного зацікавлення між міжнародними неурядовими організаціями та органами РЄ, а саме Комітетом міністрів і його допоміжними органами, Парламентською асамблеєю та Конґресом місцевих і реґіональних влад Європи.
«Статус учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи, якого набув СКУ, дозволить йому ефективніше продовжувати просування і захист фундаментальних свобод і основних людських прав», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
«Світовий конґрес українців буде робити все можливе для виконання обов’язків статусу учасника, позитивного сприяння діяльності Конференції Міжнародних неурядових організацій і РЄ та для просування демократичних цінностей», — заявила Марина Ярошевич, директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі (Бельгія).
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply