Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

СКУ розповів Ватикану, хто розпочав війну

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

СКУ розповів Ватикану, хто розпочав війну

Логотип СКУ

Ватикану слід визначитися, яке бачення світу він підтримує: об’єктивне чи його викривлену російську версію. Таким чином у Світовому конґресі українців (СКУ) прокоментували слова папи Франциска про нібито невизначеність причин війни в Україні. «СКУ нагадує, що є лише дві версії щодо цієї війни — світового співтовариства, яке рішуче засудило аґресію РФ у Криму і на Сході України, та Путіна, котрий цей факт прикриває «зеленими чоловічками», — заявили в організації та висловили сподівання, що «Ватикан стоїть на боці світового співтовариства».
Своєю чергою, Евген Чолій, президент СКУ, закликав Святий престол не обговорювати питання, що стосуються України, без її представників. «Світовий конґрес українців закликає світове співтовариство, включно з Ватиканом, обговорювати питання щодо України в присутності українських ієрархів і владних структур, а не за їхньої відсутності», — наголосив він.
Як писав «Міст», глава Римо-католицької церкви провів зустріч із патріархом Російської православної церкви, після чого обидва церковні очільники ухвалили спільне комюніке, в якому йшлося й про Україну. Після цього понтифік заявив, що «кожен має свої власні ідеї про цю війну (в Україні. — Ред.), хто розпочав її, що робити, й є очевидним, що це — історична справа».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply