Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

СКУ призначив нового виконавчого директора

Автор:

|

Листопад 13, 2019

|

Рубрика:

СКУ призначив нового виконавчого директора
Марія Купріянова

Після тривалого глобального конкурсу Світовий конґрес Українців (СКУ) призначив своїм виконавчим директором Марію Купріянову. 1 листопада ц. р. вона очолила операційну діяльність і команду працівників СКУ, а також забезпечуватиме підтримку роботи волонтерських комітетів. У співпраці з Радою директорів та Екзекутивним комітетом вона представлятиме та відстоюватиме позиції СКУ перед його партнерами в світі, у т. ч. перед урядами, громадянським суспільством і прихильниками СКУ. Марія працюватиме над ініціативами в рамках трьох стратегічних пріоритетів: припинення аґресії Росії проти України та захист інтересів українців у всьому світі; підтримка розвитку України як успішної і суверенної європейської держави та розбудова сильної світової української діаспори.
Представляючи нового виконавчого директора, Павло Ґрод, президент СКУ, наголосив: «Радію, що Марія приєднається до роботи СКУ. Під час тривалого міжнародного конкурсу ми мали нагоду поспілкуватися з багатьма кваліфікованими кандидатами. Вдячний членам комітету з підбору кандидатур, адже завдяки їхній роботі ми змогли призначити компетентного фахівця. Марія має значний досвід у сфері взаємодії з органами державної влади та розбудови партнерських взаємин, глобальне бачення, глибоке розуміння сучасної України та, що найголовніше, — відданість місії та візії СКУ. Її лідерські здібності, досвід із управління проєктами та збору коштів стануть вагомим доповненням для нашої команди. Такі професійні навики безсумнівно, посилять вплив СКУ в Україні та серед наших громад у всьому світі».
До цього призначення Марія тривалий час працювала в британських та українських урядових організаціях, а також у неприбутковому секторі Канади. На попередній посаді в складі Департаменту міжнародної торгівлі в Посольстві Великої Британії в Україні очолювала команду фахівців, сприяючи розбудові тривалих партнерських стосунків і реалізації низки масштабних двосторонніх торгових та інвестиційних проектів. Роботу Марії було відзначили престижними нагородами, зокрема, відзнакою Департаменту міжнародної торгівлі Великої Британії (2018).
«Маючи досвід співпраці з Марією в низці впливових проєктів під час її роботи в Посольстві Великої Британії в Україні, приємно бачити, що вона приєднується до СКУ. Марія представляє нове покоління українських лідерів, відданих справі процвітання України. Її міжнародні адвокаційні навички та досвід розвитку ефективного партнерства стануть важливим надбанням у здійсненні амбітних планів діяльності СКУ, допоможуть і надалі укріплювати солідарність серед світової української діаспори та просувати інтереси українського народу в усьому світі», — зазначив Данило Білак, голова UkraineInvest, офісу зі залучення та підтримки інвестицій.
Марія особливо пишається успішними проєктами зі збору коштів, які вона втілювала в життя в Україні впродовж останніх десяти років, залучаючи жертводавців та координуючи роботу команд волонтерів. Знає п’ять мов (англійську, українську, французьку, російську й іспанську). Здобула ступінь MBA в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, а також магістра з французької мови та літератури (з відзнакою) в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.
«Для мене є честю співпрацювати з динамічною світовою українською спільнотою, відданими волонтерами, партнерами та жертводавцями, досвідченим проводом і талановитим персоналом задля реалізації візії СКУ. Знаю з власного досвіду, наскільки значну роль відіграє діаспора у розбудові сучасної України для наступних поколінь. Ми всі українці, де б ми не жили, і саме в цьому дусі я розпочинаю свою роботу в СКУ», — зазначила п. Купріянова. Виконавчий директор підзвітний президенту й Екзекутивному комітету СКУ та несе відповідальність за послідовне втілення в життя місій і фінансових цілей СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply