Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

СКУ привітав МІОК із 25-літнім ювілеєм

Автор:

|

Січень 04, 2018

|

Рубрика:

СКУ привітав МІОК із 25-літнім ювілеєм

Ірина Ключковськa та Сергій Касянчук

Евген Чолій, президент Світового конґресу Українців (СКУ), надіслав відеопривітання Міжнародному інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди його 25-літнього ювілею.
Президент СКУ наголосив на унікальній ролі МІОК у сприянні розвитку освіти та культури за межами України, у зміцненні зв’язків з народом України й українською діаспорою та в інформуванні про діяльність СКУ і його членства.
Окремо п. Чолій відзначив довголітнє партнерство між МІОК та СКУ, яке 2016-го було задокументоване підписанням Меморандуму про співпрацю. У зв’язку з цим він подякував МІОК за успішну взаємодію, що ґрунтується як на глибокому розумінні діяльності СКУ й української діаспори, так і на значному творчому потенціалі та високій професійності колективу МІОК. Свідченням цього є низка корисних проектів МІОК для підвищення обізнаності про СКУ, в т. ч. міжнародні конґреси на тему української діаспори, видання сучасних освітніх матеріалів для українських шкіл у діаспорі та проведення різних заходів національного характеру. Особливо Евген Чолій подякував МІОК за втілення в життя 2017-го проектів на тему СКУ з нагоди його 50-ліття, в т. ч. міжнародної конференції, мультимедійної мандрівної виставки, відеопроекту з восьми фільмів, серії цитат та Днів української діаспори в Львові. Водночас президент СКУ подякував Ірині Ключковській, директору МІОК, котра є ініціатором і натхненником МІОК та докладає великих зусиль для розбудови співпраці з СКУ. А відтак відзначив роль «Львівської політехніки» на чолі з Юрієм Бобалом у підтримці СКУ та в сприянні розвитку МІОК.
Від імені СКУ в урочистостях з нагоди 25-літнього ювілею МІОК взяли участь член Ради директорів СКУ та Голова Світової координаційної виховно-освітньої ради СКУ Оксана Винницька-Юсипович і директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.
«Світовий конґрес українців високо цінує діяльність Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою і сподівається на подальше зростання та поглиблення співпраці з ним для добра України й усього українського народу», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply