Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

СКУ представив свій січневий «Вісник»

Автор:

|

Січень 29, 2021

|

Рубрика:

СКУ представив свій січневий «Вісник»

Свiтовий конґрес українців (СКУ) пропонує переглянути найважливіші та найцікавіші події в житті діаспори у січні в черговому випуску свого «Вісника». «Від гір Кавказу до океанського узбережжя Нової Зеландії: якою була світова українська коляда цього року? Які уроки нам дав 2020-й та яку візію 2021 року мають провідники СКУ? Найяскравіші події місяця, відео, світлини, книги й повідомлення, які ви могли проминути — всі є у «Віснику» українською й англійською мовами», — йдеться в повідомленні.
У цьому випуску провід СКУ підводить підсумки 2020-го, нагадує про важливі для діаспори події минулого року, розповідає про різдвяні заходи українських громад у світі. Виклали також і календар святкування діаспорою важливих дат і річниць у січні та упродовж 2021-го.
У «Віснику» традиційно розміщені новини від українських громад світу. Вшанували пам’ять Тараса Дудка, провідного українського громадського діяча в Російській Федерації та голови української громади Москви «Провісник», котрого не стало 3 січня ц. р.
Крім цього, у січневому випуску розповідають про книгу «Через вогонь над водою» — мемуари Марії Креховець, українки з Полтавщини. Авторка пережила Голодомор та примусові роботи в Німеччині під час Другої світової війни й урешті знайшла свою долю на іншому кінці світу — в Новій Зеландії. «Відчуваю особливий трепет та обов’язок перед тими полтавками, харків’янками та галичанками, усіма українцями й українками, котрі вже відійшли, щоб їхня подорож «Через вогонь над водою» не заросла плющем забуття. Це історія кожного з нас», — прокоментувала видання Наталія Пошивайло-Таулер, реґіональна віцепрезидентка СКУ, за ініціативи, організації та фінансової підтримки якої вийшла друком книга. У своєму виданні СКУ також дякує своїм жертводавцям за підтримку та закликає всіх надсилати відео та світлини з важливих подій у житті українців, де б вони не жили.
Як повідомляв «Міст», СКУ вдячний УКС за постійну підтримку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply