Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

СКУ працюватиме задля повернення окупованих РФ територій

Автор:

|

Липень 10, 2020

|

Рубрика:

СКУ працюватиме задля повернення окупованих РФ територій
Дмитро Лубінець

Лідери СКУ провели зустріч із Дмитром Лубінцем, головою комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних стосунків.
У ході дискусії, зокрема, йшлося про постійні порушеннях прав людини на окупованих територіях України та про необхідність спільної праці над стратегічною дорожньою картою деокупації та реінтеграції окупованих українських територій Донбасу та Криму.
«Громадянське суспільство відіграє вирішальну роль у підвищенні обізнаності та консолідації підтримки України міжнародною спільнотою. СКУ прагне співпрацювати з ключовими партнерами в Україні та в світі з питань прав людини та повернення й реінтеграції окупованих територій Криму та Донбасу», — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Крім цього, в ході зустрічі окреслили низку ключових напрямків співпраці СКУ та профільного комітету ВРУ. Зокрема, п. Ґрод представив позицію СКУ щодо поданого на розгляд парламенту законопроєкту № 2590 про громадянство та підтвердив позицію СКУ з підтримки лібералізації множинного громадянства. Він укотре наголосив, наскільки важливо встановити безпекові запобіжники в цьому законі й підкреслив необхідність внесення змін до теперішнього проєкту. Дмитро Лубінець підтримав пропозицію СКУ щодо співпраці з парламентським комітетом на всіх експертних рівнях для подання пропозицій та коментарів СКУ до законопроєкту № 2590.
Лідери СКУ також зосередили свою увагу на проєкті закону № 2038 щодо визнання депортованими громадян України, котрих у 1944-1951 рр. примусово переселили з території Польської Народної Республіки. СКУ продовжує наголошувати: «Належне визнання цих трагічних подій української історії — наш обов’язок перед майбутніми поколіннями».
Як повідомляв «Міст», СКУ закликав не допустити відродження кривавого сталінського спадку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply