Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

СКУ підтримує оцінку Європарламенту

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

СКУ підтримує оцінку Європарламенту

Президент Світового конґресу українців (СКУ) Евген Чолій 24 вересня ц. р. надіслав листа до провідників Європейського Союзу (ЄС), підтримуючи оцінку Європейського парламенту щодо посилення політичного та економічного тиску Росії на Україну напередодні саміту країн Східного партнерства у Вільнюсі.
У своїй резолюції від 12 вересня 2013-го Європейський парламент заявив, що є неприпустимим застосування різних видів тиску проти країн Східного партнерства, включно з Україною, щоби перешкодити їхній асоціації з ЄС.
Ще раз підтвердивши свою міцну підтримку просуванню угод про асоціацію з різними країнами Східного партнерства, включно з Україною, на саміті у Вільнюсі Європейський парламент також наголосив, що ЄС слід виконати свої зобов’язання та в дусі солідарності втрутитися й захистити ті країни Східного партнерства, які зазнають відкритого, тривожного та зростаючого тиску Росії.
«У цей вирішальний час СКУ закликає провідників ЄС подбати, щоб історична Угода про асоціацію між ЄС і Україною була підписана під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада ц. р., — заявив п. Чолій. — Це стало би найефективнішою практичною дією, яку ЄС може зробити для підтримки України як держави-партнера в період кризи й тим підтвердити справді європейський характер народу України. Це також буде потужним стимулом для демократії та соціального прогресу в Україні, що є в найкращих інтересах ЄС».
Світовий конґрес українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply