Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

СКУ підтримує ОБСЄ в засудженні цензури у Криму

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

СКУ підтримує ОБСЄ в засудженні цензури у Криму

Стоп цензурі!

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримує Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у засудженні захоплення російською владою майна телерадіокомпанії (ТРК) «Чорноморськa», проукраїнської та найбільш незалежної телекомпанії у Криму.
1 серпня ц. р. усі архівні матеріали та майно телекомпанії було заарештовано без попередження працівниками російської Федеральної служби судових виконавців нібито через борги Кримському радіотелевізійному передавальному центру.
«Постійні спроби чинити тиск на незалежні засоби масової інформації в Криму, що забезпечують простір для критичних висловлювань, є чіткою ознакою цензури, що не можна толерувати за жодних обставин. Це створює атмосферу страху, у якій не може існувати незалежна журналістика», — заявила Дуня Міятович, представник ОБСЄ з питань свободи слова.
Раніше, у березні 2014 року, після нелегальної анексії Криму Росією, трансляцію цієї телерадіокомпанії було замінено на російський канал «Россия 24». Наприкінці червня канал телерадіокомпанії «Чорноморськa» було відімкнено від головних кабельних мереж Криму, а також припинено мовлення низки українських телеканалів. «Світовий конґрес українців закликає міжнародну спільноту до негайних заходів для захисту основних прав жителів Криму, у тому числі свободи слова», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Прес-служба СКУ

До слова
Як писав «Міст», під тиском громадськості 12 серпня ц. р. майно ТРК «Чорноморськa» повернули власникам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply