Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

СКУ підтримав заклик до єдності в час війни проти РФ

Автор:

|

Липень 20, 2022

|

Рубрика:

СКУ підтримав заклик до єдності в час війни проти РФ

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримав заклик Українського конґресового комітету Америки (УККА) до єдності в час війни Російської Федерації (РФ) проти України, зауваживши, що не на часі ставати жертвою російської пропаґанди та її спроб посіяти розлад між союзниками України. «СКУ стоїть разом із президентом Зеленським і його командою, які виявили величезну сміливість», — наголосили в СКУ.
Зазначимо, що у своєму зверненні УККА засудив спроби підірвати або зруйнувати довіру між США й Україною. «Стратегічна мета президента Зеленського та його команди, які залишаються в Києві протягом усієї війни, полягає в тому, аби заручитися підтримкою демократичної коаліції націй у боротьбі проти геноцидної іноземної сили загарбників. Єдиною метою наративів про ослаблену, розділену українську державу, поширюваних російською дезінформацією, є підрив суспільної підтримки адміністрації президента Зеленського та заподіяння шкоди важливим стратегічним відносинам між США та Україною», — ідеться у зверненні.
В УККА наголосили, що в часи війни до кінцевої перемоги веде лише єдність із визначеною метою та стратегією. Відтоді, як 24 лютого ц. р. почалася війна, підтримка проявляється у всесвітній допомозі, яку Україна отримує для протистояння натиску російської аґресії, що досі триває. «Ми повинні залишатися єдиними в нашій підтримці України, оскільки Україна захищає демократичні цінності та ідеали від загрози авторитаризму та гегемонії. Закликаємо Сполучені Штати Америки продовжувати надавати критично необхідну військову та гуманітарну допомогу», — підсумували в діаспорній організації.
Як повідомляв «Міст», United24 розпочинає співпрацю з СКУ.

About Author

Meest-Online