Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

СКУ отримав пожертву від компанії Meest у 10 тис.

Автор:

|

Грудень 29, 2021

|

Рубрика:

СКУ отримав пожертву від компанії Meest у 10 тис.
Тамара Дебаттіста, Марія Купріянова і Павло Винник

Світовий конґрес українців (СКУ) подякував корпорації Meest та її президенту Ростиславу Кісілю за щедру Різдвяну жертовність — пожертву в $10,000 на підтримку праці. Це частина трирічної програми в $60,000 від корпорації Meest для ініціатив СКУ, в т. ч. для відзначення 55-ліття СКУ та проведенням XII Конґресу СКУ 2022 року.
Пожертву від імені корпорації Meest Марії Купріяновій, директорці СКУ, передали Тамара Дебаттіста, генеральна менеджерка Meest Canada, і Павло Винник, фінансовий менеджер. «Послідовна фінансова допомога з боку корпорації Meest у минулому та розуміння завдань Світового конґресу українців в умовах нових викликів є важливим чинником для зміцнення нашого спільного голосу на міжнародній арені, підтримки євроатлантичних прагнень України та розгортання нових програм для розбудови громад», — наголосили в СКУ.
Там додали, що корпорація Meest уже понад 30 років надає якісні та надійні послуги для української діаспори. За цей час вона виросла до потужного лідера глобального масштабу у сфері постачання посилок, вантажів, грошових переказів, а також гуманітарної допомоги, яку надсилають до України її численні співвітчизники й всі небайдужі до теперішніх потреб українців. Корпорація Meest є справжнім мостом між континентами, і послідовно підтримує соціальні, культурні, освітні та гуманітарні проєкти в Україні та в діаспорі.
Як повідомляв «Міст», Meest подарував лікарні нове обладнання.

About Author

Meest-Online