Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

СКУ оприлюднив п’ятірку фіналістів ініціативи «30 до 30»

Автор:

|

Вересень 12, 2021

|

Рубрика:

СКУ оприлюднив п’ятірку фіналістів ініціативи «30 до 30»

Світовий конґрес українців оприлюднив імена заключної п’ятірки фіналістів ініціативи «СКУ: 30 до 30». До неї увійшли:
Теона Кахіані (Грузія) народилася в Тбілісі, але змалечку цікавилась українською мовою, літературою, історією та народознавством. Навчаючись у Тбіліському вільному університеті ім. Кахи Бендукідзе, реалізовувала міжнародні грузинсько-українські студентські проєкти за своєю ініціативою разом із студентами КНУ ім. Тараса Шевченка. Під час Революції гідності брала участь в акціях української діаспори. Згодом стала волонтеркою в міжнародному дитячому таборі «Джерела толерантності». 2016 року долучилася до СКУМО, а 2017-го заснувала українську молодіжну організацію «Світанок» у Грузії. За рік її обрали заступницею президента СКУМО. 2021-го вступила в магістратуру Києво-Могилянської академії на «Антикорупційні студії» та паралельно працює в Національній парламентській бібліотеці Грузії. Завдяки її особистим зусиллям підписали меморандум про співпрацю між Національною парламентською бібліотекою Грузії та Національним науково-дослідницьким реставраційним центром України.
Тарас Пономаренко (Іспанія) разом зі своїми однодумцями в Іспанії відновив діяльність Спілки української молоді. Координатор молодіжних ініціатив і зв’язків із громадськістю в Асоціації українців реґіону Мурсія та представник Ради асоціацій іноземців в Мурсії від України.
Дар’я Наумова (Канада) очолює Українське національне об’єднання Канади у Монреалі (провінція Квебек), а також є головою комітету з контролю пожертв в організації. Конґрес українців Канади відзначив талановиту дівчину нагородою Youth Leadership Award.
Михайло Чіпріан Лушкан (Румунія) очолює комісію молоді та спорту Союзу українців Румунії (СУР). Бере активну участь у житті громади, допомагає самотнім і літнім людям. Популяризує цінності та культуру української меншини в Румунії, а також програми та стратегії СУР серед української етнічної молоді.
Світлана Прокопів (Норвегія) всього за 2,5 роки встигла стати активною учасницею культурного життя української громади, приєднавшись до місцевого вокального ансамблю. Бере участь та організовує культурні та бізнесові заходи, які покращують імідж України у світі.
Як повідомляв «Міст», фінал ініціативи «СКУ 30 до 30» відбувся 19 серпня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply