Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

СКУ накопичив на «Армію дронів» більше 25 мільйонів

Автор:

|

Жовтень 12, 2022

|

Рубрика:

СКУ накопичив на «Армію дронів» більше 25 мільйонів
Перший загін Армії дронів

Світовий конґрес українців (СКУ) оголосив суму пожертв, зібраних платформою Unite With Ukraine для проєкту United24 «Армія дронів». Це більше 600 тис. USD (25 млн грн в еквіваленті), зібраних світовими українцями та друзями України. «СКУ із перших днів війни докладає величезних зусиль, аби посилювати міжнародну підтримку України та допомагати українським захисникам боронити свою землю. Ми продовжуємо використовувати всі можливості для забезпечення захисників України, щоб здобути технологічну перевагу та перемогу в цій війні проти держави-терористки», — наголосив Павло Ґрод, президент СКУ.
Численні жертводавці, спонсори й українські громади й організації з більш ніж 70 країн відгукнулися на його заклик, у т. ч. головний партнер кампанії Saint Javelin на чолі з її засновником Крістіаном Борисом, який зібрав та пожертвував уже більше 350 тис. USD.
Серед амбасадорів кампанії є й Віктор Ющенко, третій президент України, та Шанталь Кревязук, популярна україно-канадська співачка, тричі лавреатка премії «Юнона» та кавалерині Ордену Канади, а також провідники українських громад у всьому світі.
На закуплені кошти СКУ придбає безпілотні літальні апарати, які допоможуть Збройним силам України сфокусуватися на плануванні та проведенні військових операцій з використанням сучасних технологій, а також постійно моніторити ситуацію на лінії фронту для ефективної відсічі ворожим атакам.
Як повідомляв «Міст», СКУ закликав допомогти створити «Армію дронів».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply