Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

СКУ надіслав відповідь на План дій зі стратегічної комунікації

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

СКУ надіслав відповідь на План дій зі стратегічної комунікації
Федеріка Моґеріні

Федеріка Моґеріні

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), надіслав 26 жовтня ц. р. до Фредеріки Моґеріні, Високого представника Європейського Союзу (ЄС) зі закордонних справ і безпекової політики та віце-президента Європейської комісії, відповідь на План дій зі стратегічної комунікації, представлений Європейській радi 25-26 червня ц. р.
У своїй відповіді СКУ привітав План дій як позитивний крок у демонструванні того, що міжнародне співтовариство усвідомило та визнало масштаби і вплив дезінформаційних тактик Російської Федерації (РФ) на пострадянські країни, а особливо на Україну.
Евген Чолій також відзначив важливість створення Групи зі стратегічної комунікації на Сході, яка втілюватиме в життя цей План дій, додавши, що цю ініціативу можуть посилити партнерство з неурядовими організаціями, у т. ч. й з СКУ, та зі засобaми масової інформації у поширенні сигналів ЄС.
Крім цього, президент СКУ наголосив на додаткових питаннях для обговорення Євросоюзом, включно з викриттям російських намірів, просуванням країн Східного сусідства до європейської спільноти та розширенням взаємодії з громадянським суспільством.
«Світовий конґрес українців готовий співпрацювати з інституціями ЄС, у т. ч. й з Групою зі стратегічної комунікації на Сході, що зацікавлені в ефективній протидії російській дезінформації та в просуванні основних свобод у світі, — написав п. Чолій. — Щодо такої співпраці СКУ пропонує канали зв’язку через свою широку мережу складових і партнерських організацій у всьому світі, включно з 25 державами — членами Євросоюзу, а також свої тісні робочі зв’язки з владними структурами України».
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply