Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

СКУ інформує про логотип відзначення 80-ї річниці Голодомору

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

СКУ інформує про логотип відзначення 80-ї річниці Голодомору

Пшениця — символ життя, добробуту, духовного багатства. Це зерно впродовж століть пов’язане з існуванням нашої нації. Однак під час Голодомору 1932-1933 рр. воно стало знаряддям Ґеноциду, який був спрямований на знищення стрижня цієї нації.
7 серпня 1932-го Йосип Сталін ініціював закон про засудження до страти або до десяти років позбавлення волі за незаконне привласнення колгоспної власності. Цей закон призвів до масових арештів і страт. За жменьку зерна з колгоспного поля були засуджені навіть діти. Він є відомий як «закон про п’ять колосків».
Для відзначення пам’ятної 80-ї річниці Голодомору Світовий конґрес українців обрав логотип зі зображенням п’яти обвитих чорною стрічкою колосків, який створив канадський художник українського походження Олег Лесюк. Будучи нагадуванням про спричинене законом тоталітарного режиму спустошення, пшениця символізує непохитність українського народу в боротьбі за життя й процвітання та його мужність і стійкість у боротьбі за своє майбутнє. Україна пам’ятає — світ визнає!
Світовий конґрес українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply