Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Розбудовуємо коаліції на підтримку європейської інтеграції України

Автор:

|

Вересень 22, 2020

|

Рубрика:

Розбудовуємо коаліції на підтримку європейської інтеграції України
Павло Ґрод

Провід Світового конґресу українців (СКУ) провів зустріч із Андріусом Кубілюсом, депутатом Європейського парламенту (ЄП) і колишнім прем’єром Литви. У віртуальній зустрічі взяли участь: Павло Ґрод, президент СКУ; Роман Ващук, голова Міжнародної ради СКУ та колишній Посол Канади в Україні; Марія Купріянова, виконавча директорка СКУ; Ігор Хохоляк та Анна Яворська, представники Офісу СКУ в Брюсселі (Бельгія).
Президент СКУ подякував п. Кубілюсу за його послідовну підтримку України. Учасники зустрічі відзначили визначну роль України в «Східному партнерстві». Депутат ЄС наголосив на важливості потужної міжнародної стратегії України в розбудові міжнародних коаліцій підтримки, навівши історичний приклад Литви. Учасники зустрічі також обговорили подальшу європейську інтеграцію України, а також хід реформ в Україні.
Павло Ґрод наголосив на ролі організованої української діаспори у зміцненні глобальної мережі друзів України, а також на ролі парламентів у розбудові підтримки України. «СКУ готовий і надалі зміцнювати міжнародні коаліції на підтримку стратегічного курсу реформ та європейської інтеграції України. Українські громади в Європейському Союзі, об’єднані СКУ, є ключовими в розбудові такої підтримки у співпраці з депутатами ЄП від своїх країн, урядами, парламентами та громадянським суспільством» — зазначив він.
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply