Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Роботу Посольства США в Україні буде обмежено

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Роботу Посольства США в Україні буде обмежено

Посольство США в Україні переїжджатиме 17—20 січня в новий будинок, через що візові, паспортні й інші послуги для громадян у цей час буде частково обмежено. Останній повноцінний день візових і інших консульських послуг у нинішній будівлі консульського відділу на вул. Миколи Пимоненка, 6 — вівторок 17 січня.

Через запланований переїзд консульський відділ не надаватиме 18 та 19 січня своїх звичайних послуг, і лише 20 січня почне виконувати деякі функції в обмеженому обсязі. Крім того, посольство не працюватиме 16 січня, на яке припадає федеральний святковий день на честь Мартіна Лютера Кінґа. Відкритися в новому приміщенні для надання всіх послуг посольство обіцяє в понеділок 23 січня.

Щоб обслужити тих, кому необхідні послуги, до переїзду, виділено додаткові прийомні години в період із 10 до 17 січня. Тих, кому потрібні реєстрація народження, паспортні, нотаріальні й інші послуги для американських громадян, просять зарезервувати їх за інтернет-адресою: evisaforms.state.gov/acs /default.asp?postcode= KEV&appcode=1

Із запитаннями можна звертатися до підрозділу послуг для американських громадян. Електронна адреса, що діє як до, так і після переїзду: kyivacs@state.gov. Доступ до відділів посольства, котрі працюють за адресами: вул. Юрія Коцюбинського, 10 і вул. Глибочицька, 4, також буде обмежено в період із 17 до 20 січня.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply