Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Різдвяне привітання Світового конґресу українців

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Різдвяне привітання Світового конґресу українців

Різдвяна листівка

Світовий конґрес українців (СКУ) сердечно вітає ієрархів і духовенство українських Церков, Президента, прем’єр-міністра, голову Верховної Ради та Збройні сили України, голів усіх складових організацій СКУ та українців усього світу з величним християнським святом — Різдвом Христовим!
Понад 2 тис. років тому проміння Різдвяної зірки засіяло світлом правди, миру та любові, сповістивши про радість народження Ісуса Христа, Котрий приніс на Землю світло Божої правди й обдарував людство новим християнським життям, що є запорукою майбутнього вічного життя та щастя.
Вже не перший рік святкування Різдва Христового затьмарюють тривожні події в Україні, чиї сини і доньки ціною власних життів протистоять невпинній аґресії Російської Федерації, захищаючи територіальну цілісність нашої духовної Батьківщини та фактично зупиняючи просування російського імперіалізму на Захід.
Цього світлого дня Світовий конґрес українців закликає все світове українство уславити Ісуса Христа, подякувати Йому за всі дари та піднести Різдвяну молитву за Україну, щоб вона посіла заслужене нею місце серед незалежних, демократичних та успішних європейських держав.
Христос родився! Славімо Його!
Евген Чолій, президент СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply