Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Різдвяне привітання СКУ

Автор:

|

Січень 06, 2020

|

Рубрика:

Різдвяне привітання СКУ

Від імені Світового конґресу українців (СКУ) хочу щиро привітати всіх українців і друзів України з нашим спільним величним святом — Різдвом Христовим! Завершуючи 2019 рік, ми підсумовуємо нові успіхи СКУ, в т. ч. з просуванням величезного економічного потенціалу України під час міжнародних форумів і конференцій у Європі й Північній Америці та першого в історії Українського дня в Берліні, який дав можливість Проводу СКУ порушити пов’язані з Україною питання перед урядовцями, вченими та громадянським суспільством Німеччини.
Зв’язки між Україною й українською діаспорою й далі є міцними в спільному завданні відновити територіальну цілісність України, зокрема, повернути Крим, припинити російську аґресію та забезпечити звільнення всіх незаконно затриманих політичних в’язнів і заручників, а також у прагненні зміцнити незалежність і демократію в Україні.
Я переконаний, що разом український народ подолає кожен виклик, який постав перед ним на шляху до повної європейської і євроатлантичної інтеграції, та що на українській землі знову буде мир. Коли ми зберемося в цей святковий час у родинному колі, згадаймо у своїх молитвах мужніх воїнів, котрі на передовій захищають Україну від іноземного аґресора, та простягнімо руку допомоги тим, хто продовжує страждати від наслідків цієї несправедливої війни.
Я щиро вдячний за вашу посвяту, відданість і підтримку СКУ та впевнений, що разом, незалежно від країни проживання, – ми будемо й далі розбудовувати сильну українську націю для багатьох наступних поколінь. Від імені СКУ та своєї родини, дружини Адріянни і дітей — Романа, Данила, Лариси і Олени, бажаю Вам миру, злагоди, веселого Різдва та щасливого Нового року. Христос рождається! Славімо Його!
Павло Ґрод, голова СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply