Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Провід СКУ зустрівся з Оксаною Маркаровою

Автор:

|

Квітень 23, 2021

|

Рубрика:

Провід СКУ зустрівся з Оксаною Маркаровою
Оксана Маркарова

Провід Світового конґресу українців (СКУ) зустрівся з Оксаною Маркаровою, новопризначеною пані посол України у Сполучених Штатах Америки. З боку СКУ участь у зустрічі взяли: Павло Ґрод, президент СКУ; Стефан Романів, перший віцепрезидент СКУ; Андрій Футей, віцепрезидент СКУ і президент Українського конґресового комітету Америки (УККА); Марта Фаріон, членкиня національної Ради директорів УККА; Михайло Савків, виконавчий віцепрезидент УККА та директор Української національної інформаційної служби; Роман Ващук, голова Ради міжнародної політики СКУ; Андрій Добрянський, представник СКУ при Організації Об’єднаних Націй; Олена Кошарна, президентка Комітету з питань економічного розвитку України; Наталя Немилівська, директорка Комітету з питань економічного розвитку України; представники офісів СКУ у Києві та Торонто.
У ході дружньої розмови, сторони обговорили низку важливих питань: спільні зусилля та ініціативи з підтримки України у протистоянні російській збройній аґресії; підтримку зусиль України з реформування ключових сфер; поглиблення політичної, культурної й економічної співпраці між Україною та США; пріоритети пані посла на новій посаді та розбудову співпраці з українською діаспорою; спільні зусилля з розбудови багатосторонньої співпраці у Вашинґтоні задля найкращого представництва українських інтересів на всіх рівнях; підготовку до відзначення 30-ї річниці незалежності України.
Пані посол також подякувала СКУ й усім закордонним українцям за їхню підтримку й активну працю в інтересах України. «На своїй новій посаді буду дуже відкритим послом і бачу свою роль у забезпеченні активнішої й якіснішої комунікації. Крім цього, точно планую активно залучати до роботи українську громаду», — наголосила дипломатка. За її словами, пріоритетами її роботи у Вашинґтоні стане зміцнення політичної, безпекової, економічної та гуманітарної співпраці зі Сполученими Штатами.
«Як організація, яка представляє 1,5 млн українців Америки, ми сподіваємося на конструктивні робочі відносини на благо нашої громади та для посилення стратегічного партнерства між США й Україною. Вітаємо на посаді та запевняємо у нашій підтримці», — зазначив Андрій Футей.
Своєю чергою, Павло Ґрод привітав п. Маркарову з початком дипломатичної служби та побажав їй успішної реалізації усіх планів. «Світовий конґрес українців й усі українські організації Сполучених Штатів є відкритими до активної співпраці. Ваш успіх — це наш успіх», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», у зв’язку з російською аґресією СКУ зверненувся до Жозепа Борреля, Верховного представника ЄС із питань закордонних справ і політики безпеки, та міністрів закордонних справ країн-членів ЄС.
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply