Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Провід СКУ взяв участь у церемонії нагородження героїв

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Провід СКУ взяв участь у церемонії нагородження героїв
В. Чалий, С. Полторак, П. Порошенко, Е. Чолій і П. Ґрод

В. Чалий, С. Полторак, П. Порошенко, Е. Чолій і П. Ґрод

Наприкінці червня ц. р. у Києві провід Світового конґресу українців (СКУ) на чолі з Евгеном Чолієм, його президентом, узяв участь в урочистій церемонії, під час якої Президент України відзначив українських воїнів, котрі захищали Донецький аеропорт імені С. Прокоф’єва, в т. ч. посмертно вручив Зірку Героя України батькам і дружині старшого лейтенанта Івана Зубкова.
Під час церемонії Петро Порошенко подякував СКУ та українській діаспорi з Канади за допомогу та підтримку українських воїнів через проект «Підтримай солдата». Своєю чергою, п. Чолій запевнив, що українська діаспора на чолі з СКУ докладе усіх зусиль, щоб «український народ, який здобув перемогу на Євромайдані, здобув другу велику перемогу, коли вижене російські війська з території України, й країна буде процвітати як незалежна європейська держава».
«Ми — одна українська сім’я. не має значення те, який у нас паспорт — канадський чи український. Війна торкається кожної української сім’ї, і ми в діаспорі це відчуваємо», — наголосила Олена Кошарна, заступник президента СКУ.
Участь у церемонії разом із Евгеном Чолієм взяли генеральний секретар СКУ і голова Союзу українських організацій в Австралії Стефан Романів, заступник президента СКУ і президент Конґресу українців Канади Павло Ґрод, скарбник СКУ Зенон Потічний і директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply