Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Про перспективи співпраці СКУ з НІСД

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

Про перспективи співпраці СКУ з НІСД
Сергій Касянчук (ліворуч) і Василь Яблонський (праворуч)

Перспективи співпраці між Національним інститутом стратегічних досліджень (НІСД) і Світовим конґресом українців (СКУ) нещодавно обговорили під час зустрічі у Києві. Василь Яблонський, директор НІСД, зустрівся зі Сергієм Касянчуком, директором представництва СКУ в Україні.
Під час зустрічі були обміркували головні завдання, серед яких пріоритетними є оборонна та безпекова місії СКУ, фінансова допомога українським ініціативам і підтримка економічних зв’язків, а також інформаційна підтримка з метою донесення правдивих меседжів до міжнародної спільноти про ситуацію в Україні.
Також відзначили особливе місце України в медіюванні міґраційних питань і творення нового виміру розуміння потреб та формування політики міґрації в європейському та трансатлантичному контексті. Згадали і про місце та роль НІСД, важливість збереження професійного експертного середовища в Україні особливо в ситуації демократичної зміни влади. Окрему увагу приділили питанням етнополітики та дотримання прав національних меншин в Україні.
Під час розмови також обговорювали перспективи співпраці НІСД та СКУ зі залученням спроможностей структур, зокрема, щодо формування плану дій заходів із реалізації Стратегії державної міґраційної політики України на період до 2025 року. За результатами зустрічі підготували меморандум про співпрацю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply