Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Президент Світового конґресу українців зустрівся з Президентом України

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Президент Світового конґресу українців зустрівся з Президентом України

На зустрічі

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), мав офіційну зустріч із Петром Порошенком, Президентом України, у ході якої було обговорено координацію дій із просування українських національних інтересів на міжнародному рівні.
У ході зустрічі акцентувалося на об’єднанні міжнародного співтовариства для ефективних дій у припиненні російської аґресії на Сході України та деокупації Криму, у посиленні цільових санкцій проти Російської Федерації (РФ), аж поки та цілком не виконає мінські угоди, та у звільненні всіх незаконно ув’язнених РФ українців, зокрема Надії Савченко. У цьому контексті ішлося про важливість надання Україні гуманітарної допомоги для подолання руйнівних наслідків російського вторгнення. Відтак було обговорено формування позитивного іміджу України та шляхи протидії дезінформаційній кампанії РФ, спрямованій на дискредитацію України.
У центрі уваги також були питання про посилення підтримки євроінтеграційних процесів України та референдум 6 квітня ц. р. в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Європейського Союзу й Україною. Також було обговорено взаємодію у відзначенні 25-ліття незалежності України.
Із боку Президента України в зустрічі взяли участь Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, та Костянтин Єлісєєв, заступник глави Адміністрації Президента України. До складу делегації СКУ, яку очолив п. Чолій, увійшли Стефан Романів, голова Союзу українських організацій Австралії, та Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади. «Під час цієї конструктивної зустрічі ми обговорили конкретні шляхи співпраці у просуванні серед міжнародного співтовариства питань захисту незалежності та територіальної цілісності України та цим самим зупинити просування російського імперіалізму на Захід», — повідомив президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply