Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Президент СКУ зустрівся з високопосадовцями Іспанії

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Президент СКУ зустрівся з високопосадовцями Іспанії
Ю. Чопик, М. Ярошевич, C. Погорельцев, Е. Мора, Е. Чолій, Я. Хортяні й О. Сушко

Ю. Чопик, М. Ярошевич, C. Погорельцев, Е. Мора, Е. Чолій, Я. Хортяні й О. Сушко

У Мадриді (Іспанія) Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), зустрівся з
сенатором Валенсії та членом Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом, генеральним директором із питань зовнішньої політики, багатосторонніх відносин і безпеки Міністерства закордонних справ та співпраці Іспанії Енріке Морою, генеральним директором із питань іспанців за кордоном i консульських та міґраційних питань Міністерства закордонних справ і співпраці Іспанії Крістобалем Вальдесом і генеральним директором із питань міґрації Міністерства праці та соціального захисту Іспанії Ауреліо Мірасом Португаль.
Під час зустрічей було обговорено, як міжнародне співтовариство, в т. ч. й Іспанія, може ефективно допомогти Україні зупинити російську аґресію, що загрожує миру і стабільності в Європі, та розв’язати ситуацію щодо 1,4 млн тимчасово переміщених осіб в Україні.
Разом із Президентом СКУ в зустрічах узяли участь Посол України в Іспанії Сергій Погорельцев, перший секретар з консульських питань Посольства України в Іспанії Олександр Дзьома, перший заступник президента СКУ та голова Європейського конґресу українців Ярослава Хортяні, другий заступник президента СКУ та голова Світової федерації українських жіночих організацій Орися Сушко, голова асоціації «Українська громада Іспанії за права, честь і гідність українців» Юрій Чопик і представник СКУ зі зв’язків із Європейським Союзом Марина Ярошевич. «Зустрічі були конструктивними, вони наголосили на важливості підтримки України в захисті своєї незалежнoсті, суверенітету та територіальнoї ціліснoстi, а також фундаментальних європейських цінностей», — заявив п. Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply