Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Президент СКУ зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Президент СКУ зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), зустрівся в Стамбулі (Туреччина) зі Святійшим Вселенським Патріархом Варфоломієм І. Президент СКУ представив і передав резолюцію Річних загальних зборів СКУ 2017 року, які продовжують закликати Вселенського патріарха видати Томос про автокефалію Української православної церкви (УПЦ) Київського патріархату. Евген Чолій також ознайомив Вселенського патріарха з теперішніми євроінтеграційними процесами в Україні та наголосив на небезпеці гібридної війни Російської Федерації як для України, так і для миру та стабільності в світі.
У зустрічі також узяли участь: митрополит із Франції Еммануїл, віце-президент Конференції європейських церков; владика Іларіон, єпископ Едмонтону та Західної Єпархії УПЦ в Канаді; архімандрит Йоахим Білліс, Головний секретар Святого та Священного Синоду Вселенського патріархату; Максим Вдовиченко, консул України в Стамбулі; та Сергій Касянчук, директор Представництва СКУ в Україні.
Президент СКУ також взяв участь у Божественній Літургії на честь Трьох Святителів у Патріаршому соборі Святого Георгія. Він також побував на прийнятті разом із Вселенським патріархом та ієрархами Православної церкви.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply